KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218368
nr 1621 8368
Linnea Larsson. Signerad, ankrade segelbåtar. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 53x621 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:24:16
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)